Mlad/a si? Želiš da kvalitetno provedeš svoje slobodno vrijeme, da putuješ i upoznaješ nove ljude i kulture, vježbaš i usavršavaš znanje engleskog jezika?
Onda se prijavi za da budeš volonter u Udruženju Most!
Filmske, kulturološke, kao i razne druge tematske večeri, kursevi i neformalne edukacije na različte teme (IT, pisanje projekata, kursevi jezika, lični razvoj, komunikacija) samo su neke od aktivnosti koje Udruženje Most organizuje i sprovodi!
Međunarodne razmjene mladih u inostranstvu su još jedna od opcija na koje se možeš prijaviti preko udruženja Most. Razmjene u zemljama Evropske Unije i regiona, druženje i izmjenjivanje iskustava sa vršnjacima iz različitih zemalja mogu biti baš interesantne, zar ne?
Želiš da doprineseš razvoju grada u kom živiš? Kroz učešće u volonterskim akcijama koje udruženje i naši partneri organizuju, to i možeš! Volontiranjem stičeš nova prijateljstva i iskustvo koje ćeš ti biti od koristi u svakodnevnom životu!
Za više informacija zaprati instagram profil Udruženja Most i facebook profil Udruženja Most, ali i našu viber grupu u kojoj objavljujemo prilike za neformalno obrazovanje i zapošljavanje.