Održan Art Week u Srpcu povodom volonterskih izazova

U sklopu projekta „Regionalnom saradnjom do boljih volonterskih programa“ koje sprovodi naše udruženje,  u Srpci neformlana grupa mladih organizovala je Art Week, gdje su kroz sedmicu umjetnosti promovisali volonterizam, kreativnost i naravno umjetnost.

U sklopu ove inicijative održane su radionice plesa, a plesne koreografije nosile su naziv „Ja volontiram“. Isti naziv nosile su i kreativne radionice na kojima se pravio nakit i druge rukotvorine. Tema „Ja volontiram“ je takođe bila zastupljena i na literarnom konkursu, gdje je najbolji rad nagrađen.

Na završnom danu Art Week-a predstavljene su sve aktivnosti koje su prethodno bile urađene, a potom je nastupilo i druženje i proslava među volonterima, kojima su takođe podjeljene volonterske knjižice.

Projekat „Regionalnom saradnjom do boljih volonterskih programa“ sprovodi udruženje Most u partnerstvu sa Zdravo da ste, i uz podršku Instituta za razvoj mladih KULT.

#KULTCHANGE #InstitutKULT